NZS: Znan datum vnovičnega začetka Prve lige - MBREPORT.si

ADIDAS OCEAUNZ PRO- TEKMOVALNA NOGOMETNA ŽOGA - GolgeterShop

NZS sprejela nov sveženj ukrepov za pomoč klubom - Hudo Slovenija

V novo sezono z novo uradno žogo

NZS | Ptujinfo.com

Slovenija v primežu hudih poplav: Nogometna zveza Slovenije (NZS) preložila  tudi vse tekme mladinske Eon NextGen lige - Planet Nogomet
Slovenija v primežu hudih poplav: Nogometna zveza Slovenije (NZS) preložila tudi vse tekme mladinske Eon NextGen lige - Planet Nogomet

Prve žoge čakajo na klube

NZS | FA Slovenia on X: "Polčas! #SLOu21 Slovenija U21 - Andora U21 1:0  Stojinović (22') Slovenci ob polovici obračuna v Kranju vodijo z zadetkom  kapetana Dušana Stojinovića. https://t.co/TdSOma5sjc" / X
NZS | FA Slovenia on X: "Polčas! #SLOu21 Slovenija U21 - Andora U21 1:0 Stojinović (22') Slovenci ob polovici obračuna v Kranju vodijo z zadetkom kapetana Dušana Stojinovića. https://t.co/TdSOma5sjc" / X

NZS izdatno na pomoč nogometnim klubom - Pomurec.com

Reprezentantke so javno povedale kaj si mislijo o odnosu NZS - Slovenski  nogometni portal
Reprezentantke so javno povedale kaj si mislijo o odnosu NZS - Slovenski nogometni portal

Prednovoletni sprejem NZS v znamenju uvrstitve na EP 2024 (dopolnjeno) –  Megafon
Prednovoletni sprejem NZS v znamenju uvrstitve na EP 2024 (dopolnjeno) – Megafon

NZS: Online trening 1 - YouTube

Mura bo v blagajno NZS morala nakazati 1400 evrov - Vestnik.si

NZS | FA Slovenia on X: "#CYPSVN | 1:0 | ⏸️ Konec prvega polčasa! Slovenci  bodo v nadaljevanje dvoboja krenili z golom zaostanka. V 41. minuti je  slovensko mrežo zatresel Ioannis Pittas. #
NZS | FA Slovenia on X: "#CYPSVN | 1:0 | ⏸️ Konec prvega polčasa! Slovenci bodo v nadaljevanje dvoboja krenili z golom zaostanka. V 41. minuti je slovensko mrežo zatresel Ioannis Pittas. #