Home

Poudarite pušča transakcijo nogomet polcas minut Pogovorno Upravljajte Nestrpno

Kampl o Šešku: Je popoln napadalec, le ostati mora potrpežljiv. Zanj je  meja le nebo – Šport TV
Kampl o Šešku: Je popoln napadalec, le ostati mora potrpežljiv. Zanj je meja le nebo – Šport TV

Danska že na Euru, Slovenija bo proti Kazahstanu potrebovala vsaj točko |  24ur.com
Danska že na Euru, Slovenija bo proti Kazahstanu potrebovala vsaj točko | 24ur.com

Bravo v Novi Gorici do četrtfinala

Slovenija navdušila v prvem polčasu in razočarala v drugem | Dnevnik

Sanjski večer v Stožicah – Slovenija gre na evropsko prvenstvo! - Delo

Žoga vrti svet. Nogomet za vse. – Volkswagen Revija

Po prvem polčasu super spektakla v Madridu še nič odločenega - Sportklub

Tekma med Bravom in Celjem prekinjena zaradi stoječe vode na igrišču -  Celje.info
Tekma med Bravom in Celjem prekinjena zaradi stoječe vode na igrišču - Celje.info

Ekipa24.si - Revolucija! Spreminjajo se pravila nogometa in to konkretno,  te spremembe vas bodo šokirale!
Ekipa24.si - Revolucija! Spreminjajo se pravila nogometa in to konkretno, te spremembe vas bodo šokirale!

Fantje - veliki nogomet Archives - NK Vrhnika

Kvalifikacije za EP: Slovenija do dragocenih treh točk v Belfastu - Delo

Zgodovinski obračun: Sodniki suspendirani, tekmo so podaljšali za 42 minut  - Žurnal24
Zgodovinski obračun: Sodniki suspendirani, tekmo so podaljšali za 42 minut - Žurnal24

Šov Lukakuja, čarobna desetica Portugalske in veselje Srbije - siol.net

Dobrodelni nogometni spektakel v Stožicah z neverjetnim epilogom: ne boste  verjeli, koliko denarja smo zbrali za žrtve poplav v Sloveniji (FOTO) -  Metropolitan.si
Dobrodelni nogometni spektakel v Stožicah z neverjetnim epilogom: ne boste verjeli, koliko denarja smo zbrali za žrtve poplav v Sloveniji (FOTO) - Metropolitan.si

Premier League Slovenija - KONEC tekme na Etihadu Manchester City 2:1  Newcastle United Zmaga je kljub bledi predstavi sinjemodrih ostala doma, po  tem, ko je že po sedmih minutah drugega polčasa s
Premier League Slovenija - KONEC tekme na Etihadu Manchester City 2:1 Newcastle United Zmaga je kljub bledi predstavi sinjemodrih ostala doma, po tem, ko je že po sedmih minutah drugega polčasa s

Fanatičen prvi polčas Cityja za finale z Interjem, najhujši poraz Reala -  siol.net
Fanatičen prvi polčas Cityja za finale z Interjem, najhujši poraz Reala - siol.net

Kazahstanci so padli: Nemčija pripravi se, prihajajo Slovenci | 24ur.com

Nogomet - Wikipedija, prosta enciklopedija

Maribor v vsega 16 minutah drugega polčasa pregnal krizo iz Ljudskega vrta:  Radomlje povedle, a domov vseeno odšle poražene - Planet Nogomet
Maribor v vsega 16 minutah drugega polčasa pregnal krizo iz Ljudskega vrta: Radomlje povedle, a domov vseeno odšle poražene - Planet Nogomet

Bayern na izid 0:2 ob polčasu odgovoril s 'petardo' v 38 minutah | 24ur.com

Četrtkova nočna tekma Seahawks-Cowboys je postavila rekord za pretakanje  Prime Video in NFL - priporocila.firenews.video
Četrtkova nočna tekma Seahawks-Cowboys je postavila rekord za pretakanje Prime Video in NFL - priporocila.firenews.video