Home

Zahtevaj Država Naklonjeni nogomet pokal prvakov liverpool aritmetika analiza Kolk

Znano, kdaj in kje bo Liverpool prejel pokal za naslov prvaka - siol.net

Liverpool poglobil krizo Arsenala, United in City gladko naprej - siol.net

Juergen Klopp | Dnevnik

Liverpool osvojil angleški superpokal | Dnevnik

Skupinski del Lige prvakov na Kanalu A in VOYO odpirajo aktualni prvaki iz  Liverpoola - 24ur.com
Skupinski del Lige prvakov na Kanalu A in VOYO odpirajo aktualni prvaki iz Liverpoola - 24ur.com

Mignolet junak Liverpoola, ki je po enajstmetrovkah napredoval v finale  ligaškega pokala - 24ur.com
Mignolet junak Liverpoola, ki je po enajstmetrovkah napredoval v finale ligaškega pokala - 24ur.com

Kralji Evrope do 14. zvezdice, junaka Brazilec in Belgijec - Sportklub

Pokal prvakov | Dnevnik

Salah in Nunez Liverpoolu priborila zmago (2:0), Napoli je ostal na vrhu  skupine | 24ur.com
Salah in Nunez Liverpoolu priborila zmago (2:0), Napoli je ostal na vrhu skupine | 24ur.com

Tako se je Liverpool odrezal v Ljubljani - Žurnal24

Liverpool po izvajanju enajstmetrovk ugnal Chelsea in devetič osvojil  ligaški pokal - 24ur.com
Liverpool po izvajanju enajstmetrovk ugnal Chelsea in devetič osvojil ligaški pokal - 24ur.com

Po enajstmetrovkah še tretji šok za Londončane - Žurnal24

Liverpool in Eintracht brez možnosti, znani vsi četrtfinalisti - siol.net

Manchester City po 11-metrovkah osvojil premierni evropski superpokal -  siol.net
Manchester City po 11-metrovkah osvojil premierni evropski superpokal - siol.net

Konec za branilce naslova, Tottenham in Liverpool do napredovanja - siol.net

Jota potopil Arsenal in popeljal Liverpool v finale ligaškega pokala |  24ur.com
Jota potopil Arsenal in popeljal Liverpool v finale ligaškega pokala | 24ur.com

Liverpool po zmagi nad Man Cityjem dobil nasprotnika v finalu - siol.net

Liverpool F.C. - Wikipedija, prosta enciklopedija

Chelsea in Liverpool v jubilejnem 150. finalu - Delo

Druga lovorika je pod streho: Liverpool je premagal Chelsea in osvojil FA  pokal! - Novica - Nogomania
Druga lovorika je pod streho: Liverpool je premagal Chelsea in osvojil FA pokal! - Novica - Nogomania

Nakup Evropski Pokal Medaljo Premier League Liverpool Prvak Medaljo  Nogometni Prvak, Svetovni Pokal-finale Replika Medaljo Spominek šatulji |  Doma dekor < www.solmar.si
Nakup Evropski Pokal Medaljo Premier League Liverpool Prvak Medaljo Nogometni Prvak, Svetovni Pokal-finale Replika Medaljo Spominek šatulji | Doma dekor < www.solmar.si

Štirinajstič kralji Evrope! Real slavi vratarja Courtoisa. - siol.net

Liverpool po 30 letih dvignil pokal, Manchester United, Chelsea in  Leicester v boju za ligo prvakov - siol.net
Liverpool po 30 letih dvignil pokal, Manchester United, Chelsea in Leicester v boju za ligo prvakov - siol.net

Liverpool brez težav premagal Tottenham za krono v ligi prvakov | Dnevnik

Arsenalu se sezona sesuva v prah: FA pokal ni bil prioriteta, vendar pa  bolj boli, da ga je izločil neposredni konkurent - Novica - Nogomania
Arsenalu se sezona sesuva v prah: FA pokal ni bil prioriteta, vendar pa bolj boli, da ga je izločil neposredni konkurent - Novica - Nogomania

City po dolgem času ugnal Liverpool, Oblak trepetal pri klubu iz 4. lige -  Delo