Home

Ilustrirajte Sprejeto odklopljen beti jazbec tenis Zgoraj je več kot Vendar pa

Državna prvaka v U14 sta Despotović in Butina Jazbec, znani tudi zmagovalci  dvojic! (FOTO) - Tenis Slovenija
Državna prvaka v U14 sta Despotović in Butina Jazbec, znani tudi zmagovalci dvojic! (FOTO) - Tenis Slovenija

ŽTK Maribor - Beti Butina Jazbec se je uvrstila v polfinale OP turnirja do  12 let, ki je bil v Ljubljani. Alja Senica se je uvrstila v četrtfinale,  enak uspeh pa je
ŽTK Maribor - Beti Butina Jazbec se je uvrstila v polfinale OP turnirja do 12 let, ki je bil v Ljubljani. Alja Senica se je uvrstila v četrtfinale, enak uspeh pa je

Beti osvojila TE 14 v Avstriji - ŽTK

DP (U12): Šeško do novega naslova državnega prvaka, pri deklicah najboljša  Beti Butina Jazbec (FOTO) – Teniški svet
DP (U12): Šeško do novega naslova državnega prvaka, pri deklicah najboljša Beti Butina Jazbec (FOTO) – Teniški svet

Petelinšek napovedala osvojitev turnirja, Drame odgovorila: "Se vidiva v  finalu"
Petelinšek napovedala osvojitev turnirja, Drame odgovorila: "Se vidiva v finalu"

Tenis Masters U14 | SPORTIDA Photo Agency

ŽTK Maribor - Na domačem turnirju do 12 let Beti Butina Jazbec ni dovolila  presenečanja. Turnir je osvojila brez izgubljenega seta, v finalu pa je  premagala Zalo Bizjak (CTA) z rezultatom 60
ŽTK Maribor - Na domačem turnirju do 12 let Beti Butina Jazbec ni dovolila presenečanja. Turnir je osvojila brez izgubljenega seta, v finalu pa je premagala Zalo Bizjak (CTA) z rezultatom 60

SAVA INFOND OPEN 2022 - ŽTK

OFEM 2023: Beti Butina Jazbec, Svit Suljić in Žiga Šeško v sredo za  četrtfinale - Tenis Slovenija
OFEM 2023: Beti Butina Jazbec, Svit Suljić in Žiga Šeško v sredo za četrtfinale - Tenis Slovenija

DP U16: Zimska državna prvaka postala Beti Butina Jazbec in Gašper  Matijašič (FOTO) – Teniški svet
DP U16: Zimska državna prvaka postala Beti Butina Jazbec in Gašper Matijašič (FOTO) – Teniški svet

ITF: Izjemni Vid Mohar v Širokem Brijegu že v polfinalu, v Oberpullendorfu  že 4 zmage Beti Butine Jazbec – Teniški svet
ITF: Izjemni Vid Mohar v Širokem Brijegu že v polfinalu, v Oberpullendorfu že 4 zmage Beti Butine Jazbec – Teniški svet

Štirinajstletni Ljubljančan evropski prvak kot nekoč Đoković - siol.net

TE: Beti Butina Jazbec na Madžarskem tesno poražena v finalu dvojic, Ela  Plošnik na Češkem lovi polfinale - Tenis Slovenija
TE: Beti Butina Jazbec na Madžarskem tesno poražena v finalu dvojic, Ela Plošnik na Češkem lovi polfinale - Tenis Slovenija

European Youth Olympic Festival Maribor 2023, Day 01 | SPORTIDA Photo Agency

ŽTK Maribor - Beti Butina Jazbec nadaljuje zmagovalno serijo, saj je v  Ljubljani osvojila drugi zaporedni turnir v konkurenci do 12 let. Alja  Senica se je uvrstila v polfinale. | Facebook
ŽTK Maribor - Beti Butina Jazbec nadaljuje zmagovalno serijo, saj je v Ljubljani osvojila drugi zaporedni turnir v konkurenci do 12 let. Alja Senica se je uvrstila v polfinale. | Facebook

Teniški klub Luka Koper - Beti Butina Jazbec (ŽTKMB) državna prvakinja do  12 let. | Facebook
Teniški klub Luka Koper - Beti Butina Jazbec (ŽTKMB) državna prvakinja do 12 let. | Facebook

Beti Jazbec Butina

TE: Beti Butina Jazbec v Budimpešti le še korak do naslova v dvojicah -  Tenis Slovenija
TE: Beti Butina Jazbec v Budimpešti le še korak do naslova v dvojicah - Tenis Slovenija