Oseba, zadolžena za športno igro nadzemno Transformator štkve tenis glavna zemlja kavč Zanesti se na

Tenis Fest (U8 - U11): Najmlajši slovenski teniški upi znova navdušili v  Portorožu - Teniški svet
Tenis Fest (U8 - U11): Najmlajši slovenski teniški upi znova navdušili v Portorožu - Teniški svet

Tenis Fest (U8 - U11): Najmlajši slovenski teniški upi znova navdušili v  Portorožu - Tenis Slovenija
Tenis Fest (U8 - U11): Najmlajši slovenski teniški upi znova navdušili v Portorožu - Tenis Slovenija

Na Tennis Europe v Vrsarju do 14 let vse lovorike osvojili Slovenci -  Največji teniški portal v Sloveniji
Na Tennis Europe v Vrsarju do 14 let vse lovorike osvojili Slovenci - Največji teniški portal v Sloveniji

fantje 18 2018 | Tenis Slovenija

Eva Tita Lunder (Rafa) osvojila... - Teniški klub Luka Koper | By Teniški  klub Luka Koper | Eva Tita Lunder (Rafa) osvojila zaključni masters do 10  let.V finalu je bila boljša od
Eva Tita Lunder (Rafa) osvojila... - Teniški klub Luka Koper | By Teniški klub Luka Koper | Eva Tita Lunder (Rafa) osvojila zaključni masters do 10 let.V finalu je bila boljša od

Petja Drame prvič končala v finalu turnirja Tennis Europe - Največji teniški  portal v Sloveniji
Petja Drame prvič končala v finalu turnirja Tennis Europe - Največji teniški portal v Sloveniji

Zav. Triglav U8 – U11: Na igriščih TK Maja Matevžič in TK Olimpija dobili  zmagovalce osmih kategorij (FOTO) - Tenis Slovenija
Zav. Triglav U8 – U11: Na igriščih TK Maja Matevžič in TK Olimpija dobili zmagovalce osmih kategorij (FOTO) - Tenis Slovenija

deklice 2013 12 let | Tenis Slovenija

12 dečki | Tenis Slovenija

Ekipa24.si - Velik premik navzgor druge najboljše Slovenke: Falknerjeva  skočila 49 mest
Ekipa24.si - Velik premik navzgor druge najboljše Slovenke: Falknerjeva skočila 49 mest

8 - 11 let | Tenis Slovenija

U8 – U11: Najmlajši slovenski teniški upi navdušili na igriščih TK Z sport  (FOTO) - Tenis Slovenija
U8 – U11: Najmlajši slovenski teniški upi navdušili na igriščih TK Z sport (FOTO) - Tenis Slovenija

V Domžalah slavila Tina Kristina Godec in Tino Kovačič | Tenis Portal na  najdi.si novicah
V Domžalah slavila Tina Kristina Godec in Tino Kovačič | Tenis Portal na najdi.si novicah

Kočevar-Dešman je prejšnji teden blestel na Kreti, doma se je začela nova  teniška sezona - Največji teniški portal v Sloveniji
Kočevar-Dešman je prejšnji teden blestel na Kreti, doma se je začela nova teniška sezona - Največji teniški portal v Sloveniji

Juliji Bogatin (TK Luka Koper)... - Teniški klub Luka Koper | Facebook

Veronka Erjavec prejšnji teden s polfinalom zabeležila uvrstitev kariere -  Največji teniški portal v Sloveniji
Veronka Erjavec prejšnji teden s polfinalom zabeležila uvrstitev kariere - Največji teniški portal v Sloveniji

Na OP do 18 let finalista Tom Ašič Kovač in Miha Peruš, pri dekletih  finalistki Lana Stefanovič in Urška Velec
Na OP do 18 let finalista Tom Ašič Kovač in Miha Peruš, pri dekletih finalistki Lana Stefanovič in Urška Velec